Forum Pomoc (EN) Szukaj Użytkownicy Kalendarz Ukryta Wioska

Free Forums with no limits on posts or members.
InvisionFree - Free Forum Hosting
Witaj na oficjalnym forum Ukrytej Wioski.

Obecnie przeglądasz to forum jako gość. Jeżeli chcesz uczestniczyć w prowadzonych tutaj dyskusjach, musisz założyć konto. Rejestracja jest prosta, szybka i darmowa.
Pamiętaj jednak, aby podać swój prawdziwy adres e-mail. Na jego skrzynkę przyjdzie link zatwierdzający Twoją rejestrację. W razie jakichkolwiek problemów możesz do nas napisać na mangauw@gmail.com

Zarejestruj się!

Jeśli jesteś już użytkownikiem, zaloguj się poniżej.

Name:   Password:

Pages: (6) [1] 2 3 ... Last » ( Go to first unread post )

Naruto 437 - dyskusja, Naruto 437 - dyskusja
orochimaru19
Posted: Feb 27 2009, 09:50

Genin
*

Group: Members
Member No.: 441

No to ja zaczne:) Kurde chapter mnie zaszokowal nie spodziewalem sie ze wszystkei spoilery okaza sie prawdziwe. Najbardziej szkoda Hinaty. Tuz przed smiercia (a moze nie?) odwazyla sie wyznac co czuje do Naruto. Hmm przynajmniej wiemy ze w nastepnym chapie nie bedize duzo gadania;D Bo Naruto-Kyubi raczej nie jest do tego sklonny
Wojciech
  Posted: Feb 27 2009, 09:57

Genin
*

Member No.: 332

Mam nadzieję, że Nagato nie zdążył zabić/dobić Hinaty.

--------------------
user posted image
pio9
Posted: Feb 27 2009, 10:17

Chuunin
*

Member No.: 307

też mam taką nadzieje bo jeśli kisiel uśmierci hinate to naruto będzie miał jednego fana mniej
Wojciech
  Posted: Feb 27 2009, 10:25

Genin
*

Member No.: 332

Chodzi mi bardziej o to, że Hinata jest jedną z moich ulubionych postaci.

--------------------
user posted image
ulguiorra_nr4
Posted: Feb 27 2009, 10:37

Genin
*

Member No.: 415

hinata nie umrze, mogę się o to założyć. Chapter świetny mi się strasznie podobał. 6 ogonów robi wrażenie. Nie mogę się doczekać kolejnego chaptera. Ogonki heh pokażą na co je stać. W przyszłym chapter będziemy oglądać piękną walkę, bo 6 ogonów raczej nie będzie prowadziłu dalszej rozmowy z Painem.

P.S.
Po 1 dyskusje mieliśmy dopiero zakładać na forum gdy UW zamieści polską wersje chaptera.

Po 2 ulquiorra jest vasto lordem;p Takie skojarzenie mam po nowym chapterze bleacha:)

--------------------
user posted image
BIND MURCIELAGO
smod forum ogame.pl - vaizard
exe99
Posted: Feb 27 2009, 11:45

Daaj kamienia
*

Member No.: 293

Po tym wyznaniu Hinaty glupio by bylo gdyby Kishi ja usmiercil. Jezeli tak zrobi manga (wg mnie ofc) straci na wartosci

--------------------
user posted image
SageCube
Posted: Feb 27 2009, 11:51

Genin
*

Member No.: 430

powiem tyle... Kisiel mnie troche wkurwil angry.gif angry.gif po co usmiercil hinate?? miejmy kurde taka nadzieje ze slusznie zrobil.... angry.gif angry.gif
magus2
Posted: Feb 27 2009, 12:02

Genin
*

Member No.: 376

czap świetny tongue.gif co do Hinaty to wątpię żeby ją uśmiercono, przecież jak ona zinie to Neji związany z nią klątwą rodu też umrze biggrin.gif 6 ogonów zobaczymy co z tego będzie

--------------------
user posted image
user posted image
Geboren
Posted: Feb 27 2009, 12:13

Genin
*

Member No.: 155

Chapter świetny, najlepszy z najnowszych. smile.gif Było w nim bardzo dużo, wyznanie miłości przez Hinatę, rozpoczynające się poszukiwania Nagato, wiesć, ze Neji i Gai są coraz bliżej wioski, słowa Ma, zabicie (?) Hinaty no i oczywiście 6 ogonów.

Naruto jest teraz poza całkowitą kontrolą. Nie zdziwiłbym się gdyby to w walce z Painem pojawiło się wszystkie 9 ogonów. ;] Następny chap powinien być wspaniały. Jednak może też być możliwość, że Yamato się zjawi i wiadomo co się stanie z lisem. tongue.gif

kotmorda
Posted: Feb 27 2009, 12:48

Genin
*

Member No.: 326

Teraz wyraźnie widać że te kości się trzymają z pomocą czakry lisa.
Cholernie szkoda by było gdyby Hinata zginęła.

Ps. W następnym czapie to się zacznie!

--------------------
Hybryd
Posted: Feb 27 2009, 13:01

Wujek Samo Zuo
*

Member No.: 56

A ja was zaskocze tongue.gif Mam nadzieje ze Hinata umarła. Jest to jakis fajny zwrot akcji, nigdy jej nie lubilem btw. xD
No i bylby to pierwszy mlodociany bohater w mandze ktory umarl na serio biggrin.gif

--------------------
user posted image
Sado
Posted: Feb 27 2009, 13:09

Zły człowiek
*

Group: Moderator
Member No.: 9

Ja też was zaskoczę. Ten, który tam życzy wszystkim śmierci, nie chce, żeby Hinata zginęła. ^^ Lubię dziewczynę, fajna jest tongue.gif. Wyznała miłość i zaliczyła deda, wolałbym bardziej happy enda Xd. Ogólnie chapter jak dla mnie dobry. Miło się go czytało, wreszcie Hinata wyznała miłość do Naruto, Ma (prawdopodobnie) zaliczyła zgona, drużyna Gaia zbliża się do wioski, no i pokazana jest forma 6 ogonów Kyuubiego. Daję 8+/10

--------------------
user posted image
user posted image
Goenitz
Posted: Feb 27 2009, 13:12

Akatsuki
*

Member No.: 238

Ten szajbus Pain raczej według moich przewidywań na 90% zabił Hinate. Jeszcze przed zadaniem cięcia popatrzył złowrogo na Naruto, oczekując jego reakcji. Niech go szlak trafi. Mściwa bestia zabijająca innych, by poczuli ból jaki on czuje. Jak tak dalej pójdzie to on pozabija większość osób z Konohy. Ciekawe co autor mangi chce osiągnąć zabijając tak wiele osób?

--------------------
user posted image
Poznaj świat emulacji!
>>Click<<
Plaga
Posted: Feb 27 2009, 13:48

M&A Fun
*

Member No.: 134

To się nie może tak skończyć.....tak jak Sado wolałabym żeby Miłość Hinaty do Naruto zakończyła sie happy endem.Kurcze jak Naruto musiał się poczuć gdy ktoś kto go kocha umiera/prawie umarł nie dziwię się że lisek poszedł w ruch.....no kurde niech już Pain zdycha:P. Następny chapek się zapowiada ciekawie zobaczymy co ma do pokazania lisek z 6 ogonami smile.gif

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Sasilton
Posted: Feb 27 2009, 13:55

Genin
*

Member No.: 364

no chapter ciekawy szczególnie kyuubi x6 ale szczerze to myślałem ze od x4 będzie nabierał rozmiarów a twarz bardziej nabierać kształtów lisa ale ten tez jest ciekawy
DealsFor.me - The best sales, coupons, and discounts for you

Topic OptionsPages: (6) [1] 2 3 ... Last »

Hosted for free by InvisionFree* (Terms of Use: Updated 2/10/2010) | Powered by Invision Power Board v1.3 Final © 2003 IPS, Inc.
Page creation time: 0.1221 seconds | Archive