Create your own social network with a free forum.
InvisionFree - Free Forum Hosting
Welcome to Statsmanager. We hope you enjoy your visit.


You're currently viewing our forum as a guest. This means you are limited to certain areas of the board and there are some features you can't use. If you join our community, you'll be able to access member-only sections, and use many member-only features such as customizing your profile, sending personal messages, and voting in polls. Registration is simple, fast, and completely free.


Join our community!


If you're already a member please log in to your account to access all of our features:

Name:   Password:


 

 2de etappe t/m 10
julian_ajax
Posted: Nov 15 2004, 09:32 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



2de etappe, licht heuvelachtig.

Vandaag maken de sprinters een goede kans op een Massasprint, als ze de heuvels in het midden van het parcours overleven.
Roeliej zal dan ook in staat moeten zijn , zijn leidende positie vandaag vast te houden.

Joeri, Jamie Oliver en Deneel vallen vanaf de start aan.

Op de 1ste heuvel van de dag zien de favorieten voor de eindzege de bui hangen en ze gaan in de achtervolging op Deneel(hun ploegmaten).
De vluchters worden dan al snel teruggehaalt en de gehele top3 uit het algemeen klassement moet lossen, net als de meeste Topsprinters.

Op de laatste heuvel van de dag gaat Moreau op avontuur.
Hij heeft al snel een voorsprong van 3minuten.
Hij redt het zeer knap voor de streep, voor Julian_ajax en IvanBassofan.

user posted image

Moreau is tevens de nieuwe leider in het algemeen klassement.
Top
julian_ajax
Posted: Nov 15 2004, 09:34 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



rituitslag

1 M Moreau LIBERTY SEGUROS 3h07'22
2 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 1'18
3 I IvanBassoFan RABOBANK s.t.
4 C Cooke Fan COFIDIS s.t.
5 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
6 G Gansta FASSA BORTOLO + 1'52
7 M Mark- FASSA BORTOLO s.t.
8 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
9 B Boogaard US POSTAL SERVICE s.t.
10 H Heinz SAECO s.t.
11 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
12 F Freak SAECO s.t.
13 b Bandaan GEROLSTEINER s.t.
14 L Livestrong RABOBANK s.t.
15 P Pimpa RABOBANK s.t.
16 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
17 T Talentjuh SAECO s.t.
18 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
19 R Rachid2 GEROLSTEINER + 5'18
20 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 7'21
21 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 8'14
22 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
23 B Maik T-MOBILE s.t.
24 J Johny J FASSA BORTOLO s.t.
25 R Roberto Heras T-MOBILE s.t.
26 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
27 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
28 R Roeliej COFIDIS s.t.
29 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS s.t.
30 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
31 R Readme GEROLSTEINER s.t.
32 D Dolftom SAECO s.t.
33 D Deneel US POSTAL SERVICE + 10'22
34 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 12'49
35 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE s.t.
36 S Singh COFIDIS s.t.
37 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 13'24
38 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 15'53
39 A Aldo Bijl RABOBANK s.t.
40 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC + 16'36
41 Michele Bartoli TEAM CSC s.t.
42 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
43 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
44 Tristan Hoffman TEAM CSC s.t.
45 Jens Voigt TEAM CSC s.t.
46 Bobby Julich TEAM CSC + 17'42
47 Maximilian Sciandri TEAM CSC s.t.
48 J Jamie Oliver T-MOBILE s.t.

Algemeen klassement

1 M Moreau LIBERTY SEGUROS 3h16'08
2 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 1'37
3 I IvanBassoFan RABOBANK + 1'47
4 T Talentjuh SAECO + 1'49
5 C Cooke Fan COFIDIS + 1'55
6 T Tha Riddle COFIDIS + 1'58
7 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 2'13
8 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 2'16
9 b Bandaan GEROLSTEINER + 2'20
10 F Freak SAECO + 2'22
11 H Heinz SAECO s.t.
12 L Livestrong RABOBANK + 2'25
13 G Gansta FASSA BORTOLO s.t.
14 B Boogaard US POSTAL SERVICE s.t.
15 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
16 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
17 M Mark- FASSA BORTOLO s.t.
18 P Pimpa RABOBANK + 2'35
19 R Rachid2 GEROLSTEINER + 5'52
20 R Roeliej COFIDIS + 7'49
21 B Maik T-MOBILE + 8'39
22 R Readme GEROLSTEINER + 8'40
23 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 8'45
24 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 8'46
25 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
26 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
27 D Dolftom SAECO s.t.
28 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
29 J Johny J FASSA BORTOLO + 8'51
30 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
31 R Roberto Heras T-MOBILE + 8'53
32 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 10'54
33 D Deneel US POSTAL SERVICE + 10'59
34 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 12'26
35 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 13'21
36 S Singh COFIDIS + 13'27
37 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 13'59
38 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 15'39
39 A Aldo Bijl RABOBANK + 16'26
40 J Jamie Oliver T-MOBILE + 17'38
41 Tristan Hoffman TEAM CSC + 20'08
42 Michele Bartoli TEAM CSC + 20'10
43 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
44 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
45 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
46 Jens Voigt TEAM CSC + 20'13
47 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 21'19
48 Bobby Julich TEAM CSC + 21'21

Puntenklassement

M Moreau LIBERTY SEGUROS 38
J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 26
R Roeliej COFIDIS 25
I IvanBassoFan RABOBANK 20
J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE 20
L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO 19
C Cooke Fan COFIDIS 17
E Ericajax US POSTAL SERVICE 16
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 15
J Jamie Oliver T-MOBILE 14
T Tha Riddle COFIDIS 12
T Talentjuh SAECO 12
G Gansta FASSA BORTOLO 10
M Mark- FASSA BORTOLO 9
b Bandaan GEROLSTEINER 9
H Heinz SAECO 8
F Freak SAECO 8
B Maik T-MOBILE 8
B Boogaard US POSTAL SERVICE 7
R Readme GEROLSTEINER 7
M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 3
L Livestrong RABOBANK 2
P Pimpa RABOBANK 1
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 1

Bergklassement

D Deneel US POSTAL SERVICE 10
M Moreau LIBERTY SEGUROS 3
J Jamie Oliver T-MOBILE 3
H Heinz SAECO 1
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 1

Ploegenklassement

1 Fassa Bortolo
2 Rabobank
3 Saeco
Top
julian_ajax
Posted: Nov 16 2004, 08:04 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



3de etappe, licht bergachtig.

Vandaag zouden de favorieten voor de eindzege al een eventuele tik aan hun concurrenten kunnen uitdelen.
Heuvelrenners, zoals Moreau, zullen vandaag op de steile Cols zeker niet in het nadeel zijn.

Op de 1ste Col van de dag voert Liberty Seguros het tempo op. De ene na de andere renner moet lossen uit het peleton.

Vlak voor het begin van de laatste col zitten er nog maar 11 man in het ''peleton''.
Op die laatste beklimming voert Saeco het tempo op voor kopman Heinz.
Alleen Gansta en Boogaard kunnen volgen.
Moreau , Santi Perez en Freak volgen op enkele minuten.

De 3 leiders blijven vooraan en ze veroorzaken een enorm slachtveld achterin.
Het hele algemeen klassement ligt weer op zijn kop.
De sprint wordt dan simpel gewonnen door Gansta, voor Heinz en Boogaard.

user posted image

Moreau verliest tijd, maar hij behoudt de leiding in het algemeen klassement.
Top
julian_ajax
Posted: Nov 16 2004, 08:09 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



rituitslag

1 G Gansta FASSA BORTOLO 3h51'48
2 H Heinz SAECO + 28
3 B Boogaard US POSTAL SERVICE s.t.
4 F Freak SAECO + 1'12
5 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
6 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
7 P Pimpa RABOBANK + 1'53
8 b Bandaan GEROLSTEINER + 2'23
9 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
10 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
11 C Cooke Fan COFIDIS + 4'33
12 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS + 5'08
13 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
14 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
15 L Livestrong RABOBANK s.t.
16 T Talentjuh SAECO s.t.
17 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
18 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 8'09
19 M Mark- FASSA BORTOLO + 8'31
20 J Johny J FASSA BORTOLO + 9'08
21 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 9'32
22 R Roberto Heras T-MOBILE + 10'04
23 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 10'28
24 D Deneel US POSTAL SERVICE s.t.
25 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE s.t.
26 Michele Bartoli TEAM CSC + 11'32
27 Jens Voigt TEAM CSC + 11'59
28 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
29 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
30 S Singh COFIDIS s.t.
31 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
32 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
33 R Roeliej COFIDIS s.t.
34 Bobby Julich TEAM CSC s.t.
35 Fabrizio Guidi TEAM CSC s.t.
36 Tristan Hoffman TEAM CSC s.t.
37 R Rachid2 GEROLSTEINER + 13'19
38 D Dolftom SAECO s.t.
39 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
40 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 14'07
41 J Jamie Oliver T-MOBILE s.t.
42 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 15'35
43 I IvanBassoFan RABOBANK s.t.
44 B Maik T-MOBILE + 17'46
45 R Readme GEROLSTEINER s.t.
46 A Aldo Bijl RABOBANK s.t.
47 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
48 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 18'42

Algemeen klassement

1 M Moreau LIBERTY SEGUROS 7h08'58
2 G Gansta FASSA BORTOLO + 58
3 H Heinz SAECO + 1'37
4 B Boogaard US POSTAL SERVICE + 1'45
5 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 2'23
6 F Freak SAECO + 2'32
7 P Pimpa RABOBANK + 3'26
8 b Bandaan GEROLSTEINER + 3'37
9 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON + 3'48
10 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
11 C Cooke Fan COFIDIS + 5'27
12 T Talentjuh SAECO + 5'55
13 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 6'23
14 L Livestrong RABOBANK + 6'31
15 M Mark- FASSA BORTOLO + 9'58
16 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 10'07
17 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS + 12'54
18 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
19 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
20 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
21 I IvanBassoFan RABOBANK + 16'20
22 J Johny J FASSA BORTOLO + 16'57
23 R Roberto Heras T-MOBILE + 17'55
24 R Rachid2 GEROLSTEINER + 18'09
25 R Roeliej COFIDIS + 18'47
26 D Deneel US POSTAL SERVICE + 20'25
27 D Dolftom SAECO + 21'05
28 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 21'51
29 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 21'53
30 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 21'57
31 S Singh COFIDIS + 24'24
32 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 25'05
33 B Maik T-MOBILE + 25'23
34 R Readme GEROLSTEINER + 25'24
35 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 25'29
36 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 26'17
37 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 26'27
38 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 27'55
39 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 28'27
40 Michele Bartoli TEAM CSC + 30'40
41 J Jamie Oliver T-MOBILE + 30'44
42 Tristan Hoffman TEAM CSC + 31'06
43 Nicki Sörensen TEAM CSC + 31'08
44 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
45 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
46 Jens Voigt TEAM CSC + 31'10
47 Bobby Julich TEAM CSC + 32'18
48 A Aldo Bijl RABOBANK + 33'10

Puntenklassement

M Moreau LIBERTY SEGUROS 58
G Gansta FASSA BORTOLO 41
H Heinz SAECO 28
J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 26
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 25
R Roeliej COFIDIS 25
F Freak SAECO 24
B Boogaard US POSTAL SERVICE 23
C Cooke Fan COFIDIS 22
b Bandaan GEROLSTEINER 21
J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE 20
I IvanBassoFan RABOBANK 20
L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO 19
E Ericajax US POSTAL SERVICE 16
J Jamie Oliver T-MOBILE 14
P Pimpa RABOBANK 13
T Talentjuh SAECO 12
T Tha Riddle COFIDIS 12
M Mark- FASSA BORTOLO 9
B Maik T-MOBILE 8
K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON 7
R Readme GEROLSTEINER 7
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 6
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 4
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 3
L Livestrong RABOBANK 3
M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 3
M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO 2
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 1

Bergklassement

D Deneel US POSTAL SERVICE 10
B Boogaard US POSTAL SERVICE 5
F Freak SAECO 5
G Gansta FASSA BORTOLO 3
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 3
M Moreau LIBERTY SEGUROS 3
J Jamie Oliver T-MOBILE 3
H Heinz SAECO 2
P Pimpa RABOBANK 1
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 1

Ploegenklassement

1 Saeco
2 Quick Step
3 Fassa
Top
julian_ajax
Posted: Nov 16 2004, 08:40 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



4de etappe, zeer bergachtig met aankomst bergop.

vandaag gaat de Giro echt beginnen met de aankomst op Corno Alle Scale.
De topklimmers zullen alles uit de kast willen halen om de verloren tijd terug te pakken op hun concurrenten.
gerolsteinerthabest, Bandaan(Beiden gerolsteiner) en Talentjuh(Saeco) zijn dan ook vandaag de topfavorieten.

OP de 1ste Col van de dag moeten de mindere klimmers al snel lossen.
Gerolsteiner en Saeco draaien de gaskraan langzaam open om hun concurrenten kwijt te spelen.

Op de 2de Col gaat, redcape, toch niet 1 van de slechste klimmers, er vandoor..
Hij staat 10 in het algemeen klassement op 3 minuut 48.

Op de afsluitende Col, 15km van de streep wordt hij door het uitgedunde peleton gegrepen.
Om precies te zijn blijven 12 man bij elkaar tot de laatste 2 km.
Daar versnellen Gansta en Boogaard. Zij krijgen een kleine voorsprong en ze gaan om de zege sprinten.
Gansta wint dan opnieuw zeer gemakkelijk, voor Boogaard en Freak

user posted image

Moreau heeft al vrij snel moeten lossen op de laatste col en verliest veel tijd, net als de leiderstrui .
Gansta is dus tevens de nieuwe leider
Top
julian_ajax
Posted: Nov 16 2004, 08:42 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



rituitslag

1 G Gansta FASSA BORTOLO 4h06'19
2 B Boogaard US POSTAL SERVICE + 12
3 F Freak SAECO + 40
4 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 48
5 C Cooke Fan COFIDIS s.t.
6 P Pimpa RABOBANK s.t.
7 H Heinz SAECO + 1'12
8 M Mark- FASSA BORTOLO s.t.
9 b Bandaan GEROLSTEINER + 1'32
10 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO + 1'48
11 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
12 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER + 1'56
13 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON + 3'59
14 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 5'24
15 T Talentjuh SAECO + 6'09
16 L Livestrong RABOBANK + 7'13
17 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON + 7'43
18 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE s.t.
19 D Deneel US POSTAL SERVICE s.t.
20 J Johny J FASSA BORTOLO + 10'50
21 M Moreau LIBERTY SEGUROS + 11'32
22 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 12'04
23 R Roberto Heras T-MOBILE + 12'26
24 R Readme GEROLSTEINER + 15'30
25 Michele Bartoli TEAM CSC + 16'50
26 Nicki Sörensen TEAM CSC + 17'27
27 R Rachid2 GEROLSTEINER s.t.
28 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO s.t.
29 D Dolftom SAECO s.t.
30 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
31 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
32 Jens Voigt TEAM CSC s.t.
33 B Maik T-MOBILE + 17'59
34 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
35 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 18'12
36 Bobby Julich TEAM CSC s.t.
37 Fabrizio Guidi TEAM CSC s.t.
38 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 18'23
39 Tristan Hoffman TEAM CSC s.t.
40 R Roeliej COFIDIS + 19'54
41 S Singh COFIDIS + 23'46
42 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 25'40
43 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 26'36
44 J Jamie Oliver T-MOBILE + 27'08
45 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 28'34
46 I IvanBassoFan RABOBANK + 28'53
47 A Aldo Bijl RABOBANK + 29'06
48 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 29'30

Algemeen klassement

1 G Gansta FASSA BORTOLO 11h15'49
2 B Boogaard US POSTAL SERVICE + 1'13
3 H Heinz SAECO + 2'17
4 F Freak SAECO + 2'32
5 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 2'40
6 P Pimpa RABOBANK + 3'43
7 b Bandaan GEROLSTEINER + 4'37
8 C Cooke Fan COFIDIS + 5'33
9 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON + 7'15
10 M Mark- FASSA BORTOLO + 10'33
11 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
12 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
13 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 11'15
14 T Talentjuh SAECO + 11'33
15 L Livestrong RABOBANK + 13'13
16 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS + 14'10
17 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
18 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER + 14'19
19 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 27'02
20 J Johny J FASSA BORTOLO + 27'15
21 D Deneel US POSTAL SERVICE + 28'54
22 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 29'04
23 R Roberto Heras T-MOBILE + 29'49
24 T Tha Riddle COFIDIS + 29'50
25 R Rachid2 GEROLSTEINER + 35'04
26 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 36'38
27 D Dolftom SAECO s.t.
28 R Roeliej COFIDIS + 38'08
29 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 39'32
30 R Readme GEROLSTEINER + 40'22
31 B Maik T-MOBILE + 42'50
32 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 43'57
33 I IvanBassoFan RABOBANK + 44'41
34 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 46'18
35 Michele Bartoli TEAM CSC + 46'58
36 S Singh COFIDIS + 47'38
37 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 48'02
38 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
39 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC + 48'04
40 Jens Voigt TEAM CSC + 48'05
41 Peter Luttenberger TEAM CSC + 48'35
42 Tristan Hoffman TEAM CSC + 48'57
43 Bobby Julich TEAM CSC + 49'59
44 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 53'03
45 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 53'31
46 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 55'24
47 J Jamie Oliver T-MOBILE + 57'20
48 A Aldo Bijl RABOBANK + 1h01'44

Puntenklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 72
M Moreau LIBERTY SEGUROS 58
B Boogaard US POSTAL SERVICE 43
C Cooke Fan COFIDIS 42
F Freak SAECO 40
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 39
H Heinz SAECO 37
b Bandaan GEROLSTEINER 28
J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 26
R Roeliej COFIDIS 25
P Pimpa RABOBANK 23
M Mark- FASSA BORTOLO 21
L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO 21
J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE 20
I IvanBassoFan RABOBANK 20
E Ericajax US POSTAL SERVICE 16
J Jamie Oliver T-MOBILE 14
T Talentjuh SAECO 13
T Tha Riddle COFIDIS 12
M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO 10
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 10
K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON 10
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 9
B Maik T-MOBILE 8
R Readme GEROLSTEINER 7
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 6
L Livestrong RABOBANK 3
M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 3
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 1

Bergklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 18
B Boogaard US POSTAL SERVICE 15
F Freak SAECO 11
D Deneel US POSTAL SERVICE 10
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 8
M Moreau LIBERTY SEGUROS 8
H Heinz SAECO 5
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 4
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 3
J Jamie Oliver T-MOBILE 3
C Cooke Fan COFIDIS 2
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 1
L Livestrong RABOBANK 1
P Pimpa RABOBANK 1
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 1

Ploegenklassement

1 Saeco
2 Quick Step
3 Fassa
Top
julian_ajax
Posted: Nov 18 2004, 03:29 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



KUt!!!!!!!!!!!
Hij vloog na ploegenklasssement uit spel en heb dus alleen uitslag opgeschreven

1 Madman
2 rachid2
3 IvanBassoFan
4 Zyphix
5 Dolftom
6 Tha Riddle
7 Julian_ajax
8 Boogaard
9 Mark-
10 Singh

gansta behoudt leiding in het algemeen kalssement

user posted image
Top
julian_ajax
Posted: Nov 19 2004, 04:09 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



6de etappe, vlak met enkele heuvels.

Vandaag krijgen de renners opnieuw een vlak parcours voorgeschoteld.

Joeri, toch ook een aardige sprinter, gaat er bij de start vandoor..
Al snel heeft hij een voorsprong van zo'n 4minuten.

50km van de streep is hij er toch aan voor de moeite en bijna alles blijft dan bij elkaar voor een Massaspurt.
Zyphix gaat aan van kop, met Madman in zijn wiel.
Madman komt er overheen en wint eenvoudg, voor Zyphix en Tha Riddle.

user posted image

Gansta behoudt de leiding in het algemeen klassement
Top
julian_ajax
Posted: Nov 19 2004, 04:12 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



rituitslag

1 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 3h30'40
2 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS s.t.
3 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
4 D Dolftom SAECO s.t.
5 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO s.t.
6 R Rachid2 GEROLSTEINER s.t.
7 S Singh COFIDIS + 38
8 M Mark- FASSA BORTOLO s.t.
9 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
10 H Heinz SAECO s.t.
11 b Bandaan GEROLSTEINER s.t.
12 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
13 I IvanBassoFan RABOBANK s.t.
14 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS s.t.
15 F Freak SAECO s.t.
16 C Cooke Fan COFIDIS s.t.
17 G Gansta FASSA BORTOLO s.t.
18 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
19 B Boogaard US POSTAL SERVICE s.t.
20 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
21 R Roeliej COFIDIS s.t.
22 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
23 P Pimpa RABOBANK s.t.
24 J Johny J FASSA BORTOLO s.t.
25 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
26 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
27 D Deneel US POSTAL SERVICE s.t.
28 E Ericajax US POSTAL SERVICE s.t.
29 L Livestrong RABOBANK + 2'30
30 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
31 T Talentjuh SAECO s.t.
32 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE s.t.
33 B Maik T-MOBILE s.t.
34 J Jamie Oliver T-MOBILE s.t.
35 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
36 A Aldo Bijl RABOBANK s.t.
37 R Roberto Heras T-MOBILE s.t.
38 Michele Bartoli TEAM CSC + 3'53
39 Fabrizio Guidi TEAM CSC s.t.
40 Tristan Hoffman TEAM CSC s.t.
41 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
42 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
43 Maximilian Sciandri TEAM CSC s.t.
44 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
45 Jens Voigt TEAM CSC s.t.
46 Bobby Julich TEAM CSC s.t.
47 R Readme GEROLSTEINER + 8'45
48 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 15'25

Algemeen klassement

1 G Gansta FASSA BORTOLO 18h36'50
2 B Boogaard US POSTAL SERVICE + 1'13
3 H Heinz SAECO + 2'17
4 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 2'40
5 P Pimpa RABOBANK + 3'43
6 b Bandaan GEROLSTEINER + 4'37
7 F Freak SAECO + 8'45
8 M Mark- FASSA BORTOLO + 10'33
9 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
10 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 11'15
11 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
12 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO + 14'10
13 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
14 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER + 14'19
15 L Livestrong RABOBANK + 15'05
16 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON + 15'45
17 C Cooke Fan COFIDIS + 18'01
18 T Talentjuh SAECO + 18'55
19 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 25'46
20 J Johny J FASSA BORTOLO + 27'15
21 T Tha Riddle COFIDIS + 28'25
22 R Rachid2 GEROLSTEINER + 33'36
23 D Dolftom SAECO + 36'39
24 D Deneel US POSTAL SERVICE + 37'44
25 R Roberto Heras T-MOBILE + 37'54
26 R Roeliej COFIDIS + 38'08
27 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 40'07
28 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 42'08
29 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 42'47
30 I IvanBassoFan RABOBANK + 43'54
31 S Singh COFIDIS + 47'38
32 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 48'02
33 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 49'33
34 Michele Bartoli TEAM CSC + 50'13
35 B Maik T-MOBILE + 50'55
36 Nicki Sörensen TEAM CSC + 51'18
37 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC + 51'19
38 Jens Voigt TEAM CSC + 51'20
39 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 51'24
40 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 51'28
41 Peter Luttenberger TEAM CSC + 51'50
42 Tristan Hoffman TEAM CSC + 52'12
43 Bobby Julich TEAM CSC + 53'14
44 R Readme GEROLSTEINER + 53'59
45 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 1h01'27
46 J Jamie Oliver T-MOBILE + 1h05'25
47 A Aldo Bijl RABOBANK + 1h09'06
48 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 1h15'43

Puntenklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 75
M Moreau LIBERTY SEGUROS 67
M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 59
C Cooke Fan COFIDIS 50
B Boogaard US POSTAL SERVICE 50
H Heinz SAECO 48
J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 47
Z Zyphix LIBERTY SEGUROS 44
T Tha Riddle COFIDIS 43
F Freak SAECO 41
I IvanBassoFan RABOBANK 39
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 39
M Mark- FASSA BORTOLO 35
R Rachid2 GEROLSTEINER 33
b Bandaan GEROLSTEINER 33
D Dolftom SAECO 32
R Roeliej COFIDIS 29
P Pimpa RABOBANK 23
L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO 21
J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE 20
S Singh COFIDIS 17
E Ericajax US POSTAL SERVICE 16
M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO 15
J Jamie Oliver T-MOBILE 14
T Talentjuh SAECO 13
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 10
K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON 10
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 9
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 8
B Maik T-MOBILE 8
R Readme GEROLSTEINER 7
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 6
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 3
L Livestrong RABOBANK 3

Bergklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 21
B Boogaard US POSTAL SERVICE 15
F Freak SAECO 11
D Deneel US POSTAL SERVICE 10
M Moreau LIBERTY SEGUROS 9
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 8
C Cooke Fan COFIDIS 7
H Heinz SAECO 5
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 4
B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO 3
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 3
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 3
J Jamie Oliver T-MOBILE 3
b Bandaan GEROLSTEINER 2
M Mark- FASSA BORTOLO 1
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 1
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 1
P Pimpa RABOBANK 1
L Livestrong RABOBANK 1

Ploegenklassement

1 Saeco
2 Fassa Bortolo
3 Quick Step
Top
julian_ajax
Posted: Nov 19 2004, 08:59 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



7de etappe, vlak met enkele heuvels.

120km van de streep gaan Deneel, jelmerv en Cooke Fan ervandoor.

90km later worden de 3 vluchters ingerekend.

Derets blijft dan bij elkaar voor een Massapsurt.
Julian_ajax begint met een grote voorsprong aan de sprint en de anderen komen te laat.
Julian_ajax wint, voor Dolftom en Madman
Top
julian_ajax
Posted: Nov 19 2004, 09:02 PM


Administrator


Group: Admin
Posts: 590
Member No.: 1
Joined: 24-August 04



rituitslag

1 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 3h17'47
2 D Dolftom SAECO s.t.
3 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
4 R Rachid2 GEROLSTEINER s.t.
5 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS s.t.
6 T Tha Riddle COFIDIS s.t.
7 C Cooke Fan COFIDIS s.t.
8 S Singh COFIDIS s.t.
9 G Gansta FASSA BORTOLO s.t.
10 M Mark- FASSA BORTOLO s.t.
11 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
12 F Freak SAECO s.t.
13 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
14 I IvanBassoFan RABOBANK s.t.
15 b Bandaan GEROLSTEINER s.t.
16 H Heinz SAECO s.t.
17 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
18 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO s.t.
19 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
20 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
21 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER s.t.
22 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
23 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
24 B Boogaard US POSTAL SERVICE s.t.
25 P Pimpa RABOBANK s.t.
26 R Roeliej COFIDIS s.t.
27 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
28 J Johny J FASSA BORTOLO s.t.
29 R Readme GEROLSTEINER s.t.
30 R Roberto Heras T-MOBILE + 3'06
31 T Talentjuh SAECO s.t.
32 L Livestrong RABOBANK s.t.
33 J Jamie Oliver T-MOBILE s.t.
34 B Maik T-MOBILE s.t.
35 A Aldo Bijl RABOBANK s.t.
36 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 3'56
37 Michele Bartoli TEAM CSC + 7'19
38 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
39 Jens Voigt TEAM CSC s.t.
40 Fabrizio Guidi TEAM CSC s.t.
41 Peter Luttenberger TEAM CSC s.t.
42 Maximilian Sciandri TEAM CSC s.t.
43 Nicki Sörensen TEAM CSC s.t.
44 Tristan Hoffman TEAM CSC s.t.
45 Bobby Julich TEAM CSC s.t.
46 D Deneel US POSTAL SERVICE + 8'26
47 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 11'49
48 E Ericajax US POSTAL SERVICE s.t.

Algemeen klassement

1 G Gansta FASSA BORTOLO 21h54'38
2 B Boogaard US POSTAL SERVICE + 1'13
3 H Heinz SAECO + 2'17
4 S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON + 2'40
5 P Pimpa RABOBANK + 3'43
6 b Bandaan GEROLSTEINER + 4'37
7 F Freak SAECO + 8'45
8 M Mark- FASSA BORTOLO + 10'33
9 M Moreau LIBERTY SEGUROS s.t.
10 L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO + 11'15
11 K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON s.t.
12 M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO + 14'10
13 Z Zlatan LIBERTY SEGUROS s.t.
14 G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER + 14'19
15 R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON + 15'45
16 C Cooke Fan COFIDIS + 17'45
17 L Livestrong RABOBANK + 18'10
18 T Talentjuh SAECO + 22'01
19 J Julian_Ajax FASSA BORTOLO + 25'16
20 J Johny J FASSA BORTOLO + 27'15
21 T Tha Riddle COFIDIS + 28'21
22 R Rachid2 GEROLSTEINER + 33'36
23 D Dolftom SAECO + 36'27
24 R Roeliej COFIDIS + 38'09
25 R Roberto Heras T-MOBILE s.t.
26 I IvanBassoFan RABOBANK + 43'55
27 D Deneel US POSTAL SERVICE + 46'06
28 S Singh COFIDIS + 47'38
29 B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO + 48'02
30 Fabrizio Guidi TEAM CSC + 50'06
31 M Madman ILLES BALEARS - BANESTO + 51'20
32 Z Zyphix LIBERTY SEGUROS + 51'24
33 J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE + 51'56
34 E Ericajax US POSTAL SERVICE + 53'57
35 R Readme GEROLSTEINER + 53'59
36 B Maik T-MOBILE + 54'01
37 Maximilian Sciandri TEAM CSC + 56'52
38 Michele Bartoli TEAM CSC + 57'32
39 Nicki Sörensen TEAM CSC + 58'37
40 Kurt-Asle Arvesen TEAM CSC s.t.
41 Jens Voigt TEAM CSC + 58'40
42 Peter Luttenberger TEAM CSC + 59'09
43 Tristan Hoffman TEAM CSC + 59'31
44 Bobby Julich TEAM CSC + 1h00'33
45 J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON + 1h01'27
46 J Jamie Oliver T-MOBILE + 1h08'31
47 A Aldo Bijl RABOBANK + 1h12'12
48 J Jelmerv LIBERTY SEGUROS + 1h19'34

Puntenklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 82
J Julian_Ajax FASSA BORTOLO 80
M Madman ILLES BALEARS - BANESTO 78
C Cooke Fan COFIDIS 73
M Moreau LIBERTY SEGUROS 72
T Tha Riddle COFIDIS 57
Z Zyphix LIBERTY SEGUROS 56
D Dolftom SAECO 54
R Rachid2 GEROLSTEINER 50
B Boogaard US POSTAL SERVICE 50
H Heinz SAECO 48
F Freak SAECO 45
M Mark- FASSA BORTOLO 41
I IvanBassoFan RABOBANK 41
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 39
b Bandaan GEROLSTEINER 34
R Roeliej COFIDIS 29
S Singh COFIDIS 25
L Lasso ILLES BALEARS - BANESTO 24
P Pimpa RABOBANK 23
J Jaap_Nac US POSTAL SERVICE 20
E Ericajax US POSTAL SERVICE 16
M Mayo ILLES BALEARS - BANESTO 15
J Jamie Oliver T-MOBILE 14
T Talentjuh SAECO 13
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 10
K Kunske QUICK STEP - DAVITAMON 10
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 9
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 9
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 8
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 8
B Maik T-MOBILE 8
R Readme GEROLSTEINER 7
D Deneel US POSTAL SERVICE 4
L Livestrong RABOBANK 3

Bergklassement

G Gansta FASSA BORTOLO 26
B Boogaard US POSTAL SERVICE 15
D Deneel US POSTAL SERVICE 11
F Freak SAECO 11
C Cooke Fan COFIDIS 10
R Redcape QUICK STEP - DAVITAMON 9
M Moreau LIBERTY SEGUROS 9
J Jelmerv LIBERTY SEGUROS 5
H Heinz SAECO 5
L Livestrong RABOBANK 4
S Santiago Perez QUICK STEP - DAVITAMON 4
B Boogieforlife ILLES BALEARS - BANESTO 3
Z Zlatan LIBERTY SEGUROS 3
J Jamie Oliver T-MOBILE 3
b Bandaan GEROLSTEINER 2
M Mark- FASSA BORTOLO 1
J Joeri QUICK STEP - DAVITAMON 1
G Gerolsteinerthabest GEROLSTEINER 1
P Pimpa RABOBANK 1

Ploegenklassement

1 Saeco
2 Fassa Bortolo
3 Quick Step
Top
« Next Oldest | Giro d'Italia | Next Newest »
DealsFor.me - The best sales, coupons, and discounts for you

Topic Options



Hosted for free by InvisionFree* (Terms of Use: Updated 2/10/2010) | Powered by Invision Power Board v1.3 Final © 2003 IPS, Inc.
Page creation time: 0.3202 seconds | Archive